• Příměststký tábor

  Opět po roce na konci prázdnin velké dobrodružství v Asii pro děti. Srdečně zveme.
  Read More
 • SAM 2017

  SAM skýtá možnosti, jak strávit čtyři dny v létě příjemným a obohacujícím způsobem. V programu jsou připraveny semináře vedené zajímavými hosty, workshopy a netradiční bohoslužby. Večer patří koncertům.
  Read More
 • SPOLU u STOLU

  Zveme na zahradní slavnost s hosty z Nitry a programem pro všechny generace
  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
Velikost písma

Vítejte

dort

„Ženský pěvecký soubor LAUDATE, seskupení mladých žen, které rády zpívají, hrají na hudební nástroje, chválí Pána Boha a rozdávají kolem sebe úsměv a radost“

Takto definovaly soubor a samy sebe zpěvačky LAUDATE před 15 lety a je pravdou, že při vší lidské slabosti a nedokonalosti tento sbor znamená pro členky jakousi velkou Boží rodinu, ve které se cítí dobře. Letos zazněl jejich zpěv plný radosti a vděčnosti mohutným chvalozpěvem, neboť jim bylo dopřáno slavit 15 narozeniny. Byli jsme svědkem, že z jednoho skromného záměru a vroucích modliteb se může nakonec zrodit i zázrak, který přetrvá několik let. Pěvecký sbor Laudate na bohoslužbě opětovně vybídl přítomné účastníky bohoslužby k tomu, abychom společně se všemi národy světa v duchu názvu LAUDATE odevzdávali čest a slávu našemu Stvořiteli a abychom prostřednictvím našeho zpěvu šířili evangelium. Tentokrát si však k sobě pozvali pány muzikanty a hudebníci na sólovou kytaru, bicí nástroje, housle, baskytaru a saxofon se důstojně zhostili svého pozvání a spolu s pastorem, který hrál na piano doprovodili zpěvačky v jejich uctívání. Jsme rádi, že jste zavítali do našeho kostela v hojném počtu i z okolních sborů, děkujeme za modlitby a vyprošujeme další Boží vedení pro dirigentku a zpěvačky.    Více fotek NAJDETE v galerii.

LAUD 14LAUD 23DSC 0042LAUD 18

LAUD 34