• Alianční týden modliteb 2019

    Srdečně zveme ke společným modlitbám v celém našem seniorátu. Modlitební setkání se budou konat dle následujícího rozpisu. Těšíme se na Vás.
    Read More
  • 1
Velikost písma

Vydařená akce skupinky mužů

Z dostupných pramenů je známo, že již před dvěma tisíciletími hrály "vznešené kruhy" v Japonsku hru, k níž používali pružných míčků, pálek i stolů. Tam byly položeny základy ke hře, ze které se postupem času vyvinul sport širokých vrstev obyvatelstva téměř všech států světa. Stolní tenis patří k vůbec nejrychlejším sportům. Celosvětově patří také k absolutně nejrozšířenějším sportům.
V příjemném prostředí herny stolního tenisu ve Vendryni se v dubnu setkala desítka mužů od těch v konfirmačním věku až po ty po čtyřicítce, aby si na tento sport zavzpomínali a zároveň změřili své síly, a zjistili, jak na tom výkonně jsou. Běžný studijní večer tak skupinka mužů zaměnila na sportovní klání, relax a samozřejmě přátelský pokec u Pizzy, kterou s chutí snědli v přilehlé Pizzerii Altro Verdi.
Vzhledem k množství startujících se hrálo systémem každý s každým a turnaj se také podařilo dohrát a my známe vítěze, kterým se stal Daniel Szmek. Byla to opět perfektní akce, kde mnozí podali vynikající výkony a ve skvělé přátelské atmosféře se u svého výkonu každý i jemně zapotil. Při této akci jsme také mohli konstatovat, že nová generace pingpongářů opravdu roste a jeden sedmiletý klučina se pingpong i naučil.